חלוקת דירה

חלוקת דירה ליחידות דיור

חלוקת דירה

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר בעלי דירות אשר מבינים כי חלוקת דירה שבבעלותם יכולה להניב להם תשואה משמעותית ולהפוך את השימוש בדירה להרבה יותר יעיל והרבה יותר נוח.

בעבר, במיוחד בערי הפריפריה, נבנו בתים גדולים מאוד אשר כיום לבעלי הבית אין צורך בכל הגודל שלהם, והארנונה שהם משלמים גבוהה מאוד ללא סיבה. לכן במקומות כאלו רבים החליטו לבצע חלוקת דירה ולבנות יחידת דיור שיוכלו להשכיר.

בנוסף, ישנם בעלי דירות להשכרה אשר מבינים כי עם חלוקת דירה נכונה הם יוכלו להרוויח פעמיים מאותה הדירה ולהגיע לרווח גבוה יותר מאותה הדירה.

כמה זה עולה?

חלוקת דירה היא לא עניין זול. אתם חייבים להבין כי כאשר מבצעים חלוקה של דירה אחת לשתי דירות שונות, יש להפריד אזורים שבעבר היו משותפים, כמו הוספה של מטבח חדש, חדרי שירותים ואמבט, סלון וחללים מרכזיים ועוד. לכן, חשוב מאוד להתחיל בתכנון נכון ועל פי זה להבין את העלויות שיידרשו מכם לשם חלוקת הדירה לשתי דירות או אפילו ליותר מכך.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. המומחים שלנו יבצעו יחד אתכם את התכנון הנכון והמתאים ביותר בהתאם לדירה שלכם, יעבדו יחד אתכם על בניית פרויקט שיפוץ דירה נכון, יבצעו התאמות של התקציב וילוו את הפרוייקט לאורך כל הדרך עד שתוכלו להשלים אותו בצורה הטובה והנכונה ביותר, ובהתאמה מושלמת לתקציב שלכם.

איך אפשר לחסוך בעלויות?

אם כבר חשבתם לא מעט פעמים על שיפוץ כללי עם חלוקת דירה והבנתם כי העלויות גבוהות מידי עבורכם, חשוב שתדעו שזו לא המילה האחרונה. יש מגוון רחב של אפשרויות אשר יסייעו לכם לחסוך בצורה משמעותית מאוד בעלויות שלכם ויאפשרו לכם לבצע חלוקה של הדירה גם בתקציב מוגבל יותר, אך הכל תלוי בעם מי תבחרו לעבוד.

בעבודה איתנו אנו לא רק מתכננים עבורכם את הפרויקט, אלא גם מנהלים אותו ואת אנשי המקצוע, מנהלים את התקציב וממטבים אותו נכון וכך מאפשרים לכם לחסוך כמה שיותר ולהוציא את המירב והמיטב מהתקציב שלכם.

אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם!

עוד מאמרים שיכולים לעניין אותך

Call Now Button
וואטסאפ
צריכים עזרה?
Interior Studio
היי,
אשמח לעזור לך בוואטסאפ!
דילוג לתוכן